http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

Téma týdne: Máma

20. august 2012 at 22:34 | Stella♥ |  Téma týdne
Ciao a tutti! :)

Pokaždé když uslyším toto slovo, nevybaví se mi nikdo jiný, než-li osoba, která je pro mne velmi důležitá a vždy mi pomůže. Osoba, která při mě stojí v dobrém i zlém. Osoba, která pro každýho existuje jen jednou. Moje nejmilejší maminka. Každej z nás maminku. Někdo možná 2 možná 3, ale jen jedna nás nosila pod srdcem. Ne každý má to štěstí, že se narodí do rodiny, kde ho někdo chce. Já s tím mám dost zkušeností, mě nechtěl otec. Ale maminka mě za nic na světě nedala do "děcáku" ani do babyboxu a ani nešla na potrat. A za to jí opravdu moc děkuju. Je to osoba, kterou bych rozhodně za nic na světě neviměnila. Vím o tom, že existujou i typy maminek, které sou vážně na zbití. Moje nejlepší kamarádka si prožívá peklo jen kvůli matce. Má staší sestru (17) a postiženého bratra (18) - za něj se matka stydí. (Jo vážně takovýhle lidi, co postižené odsuzujou nenávidím! Oni za to přeci nemohou jak se narodili.) Ovšem starší dcera má vše dovolené, jen proto, protože je zamilovaná a její matka jí to závidí. Vše jí dovoluje, ovšem mojí kamarádce (13) ne. Uvedu příklad: Kamarádka potřebovala nové zimní boty (měla je fakt v příšerném stavu) a matka jí na to řekla "Ne moje zlatíčko potřebuje kredit, aby mohla zavolat svímu miláčkovi!" "Ne zlatíčko potřebuje novej mobil!" Někdy mi to příde až stupidní. Opravdu jsem ráda, že já mám hodnou maminku. A všichni co takovou máme bychom měli být rádi. Protože maminka je jen jedna. Vidím jak se pohrnou komentáře typu: "Nás tohle vážně nezajímá je to její problém." Ale kdo vás nutil to číst? :)
http://www.mojebetynka.cz/data/2009/04/46sirejpg.jpg
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 asijsti-frajeri asijsti-frajeri | 20. august 2012 at 23:10 | React

Máš štěstí a tvojí kamošky je mi líto, ale taky nemám zrovna dobrej vztah se svou mámou, máš pravdu že bychom je měli mít rádi a i to přes jejich chyby :)
Jinak moc hezký článek

2 Hanka-Flora Hanka-Flora | Web | 29. august 2012 at 19:46 | React

ANO,minka je vždy ta nejlepší osoba na světě (tedy u mě i taťkou). A o tom mluví i tahle písnička :) http://www.youtube.com/watch?v=uldRlkEZYdk

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama