http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

September 2012

Kačenka Believix

30. september 2012 at 19:26 | Stella♥ |  Photos
Ciao a tutti! :)
Chci se s vámi podělit o své mistrovské dílo. Moje sestřenice je úplný blázen do winx stejně jako já. Rozhodla jsem se, že jí jako vílu vytvořím. Dopadlo to takle. Co myslíte ? Jo vím je to špatně ořezané .... Malé víle je 8 let.

1.díl - Hodina Dějin a Živočišné studie

30. september 2012 at 10:00 | Stella♥

"Ahoj. Jmenuji se Jean a je mi 15let. Studuji vílí školu, která je nejlépe střežená hned po královském paláci. Ve vílí škole se učíme používat své schopnosti a taktiky boje. Výuka zde probíhá tak, že nám učitel něco přečte a řekne nám k tomu něco, a to je vše! My se to pak musíme naučit všechno sami. Pokud to příští den nezvládneme, tak jsme vyloučeni. Je to škola pouze pro nejlepší víly. Dříve jsem studovala na vílí základní škole. Kde nám vše tolerovali. Ovšem pak jsem jí dokončila a udělala velkou přijímací a talentovou zkoušku, která je velmi složitá. Uspělo pouze 5 víl z 1 500 přihlášených. Tato škola je jak říkám jen pro velmi silné víly. Pokud víla neudělá přijímací zkoušku, má na výběr. Buď bude chodit znovu 3 roky na základní a poté zkoušky zkusí znovu, nebo může odejít z planety Belleza na planetu Zemi a ztratí své schopnosti. Naše planeta je ve sluneční soustavě stejně jako Merkur, Venuše, Země, Mars,… Na Zemi žijí lidé, které o
naší planetě nevědí a ani o ostatních. Jsme chráněni bariérou."

Hodina Dějin a Živočišné studie

"Třído, víte, jak vznikl život na planetě Zemi?" Zeptá se učitelka celé třídy. Nejprve se nikdo nehlásí strachem z učitelčina přísného výrazu. Pak se ukáže ruka té nové dívky. "Ano?" řekne učitelka a podívá se do tváře nové vyděšené dívky. " Všechno začalo tak, že jedna ze dvou mocných pum narazila na planetu bez života. Okamžitě seslala mocné kouzlo a planetu Zemi změnila. Začal na ní život. Ovšem nedopadlo vše podle její představy. Myslela si, že stvořila novou planetu, která bude pomáhat Belleze, ale pletla se. Na planetě Zemi se vyvinuli lidé. Bytosti nám podobné a začali planetu znečišťovat a ničit ji. To se pumě nelíbilo, a aby lidi potrestala, stvořila mocného predátora. Lidi se ocitli v nebezpečí a puma jim odmítla dále pomáhat. Ale naše mocná královna odmítla Zemi nechat predátorům. Královna cítí jisté pouto k planetě Zemi a musí ji ochránit, protože se nedokáže dívat na utrpení." Jakmile to nová dívka dořekla tak se na ní učitelka dívala s otevřenou pusou a lapala po dechu. "Výborně!" Vykřikla a pokračovala. "Bohužel žádné z víl vyslané královnou nebyly dost silné na to, aby zjistili, o jakého predátora jde. Proto poprosila naši školu o pomoc. Budete se zde učit více než předtím. Zdá se, že jde o velice silného predátora. Musíme vás připravit na všechno, protože věříme, že pokud vás pošleme na Zemi, tak zvítězíte!" Řekla učitelka a ukončila hodinu.

Celou dobu, co jsem šla zpátky na školskou kolej, jsem ani na minutku nepřestala myslet na nic jiného, než na planetu Zemi. " Jak může být někdo tak silný? Tak silný predátor, který zabil několik víl. Těch nejsilnější víl! Musím to zjistit! Budu se opravdu hodně učit abych dosáhla jednoty a stala se vílou bojovnicí!" Jen jsem to dořekla a rozběhla jsem se k sobě do pokoje na školní koleji. Okamžitě jsem se ponořila do učení, abych oslnila nejen učitele, ale i samotnou královnu! "Dostanu se na Zemi! Já tomu věřím!"

Premiéra Zítra. V kolik?

29. september 2012 at 18:49 | Stella♥
Ciao a tutti! :)

Chci vám všem poděkovat! Protože Fairy Club se ještě ani neukázal a už tak to má úspěch! Děkuju! Snad vás první díl nerozhodí a budete se těšit na další. Jinak bych vás moc chtěla poprosit, aby jste pokaždé na díl napsali do komentářů svůj názor. :) A pokud možno něco ať píšu dál pokud se vám to bude líbit a budete chtít pokračování :) Mě to nabudí a budu chtít psát dál. Ale zpátky k věci. Zítra je premiéra. Některé z vás by možná zajímalo v kolik hodin. První díl tu naleznete přesně v 10:00. Prosím aby jste díl hned okomentovali a řekli svůj názor. :) Sice jsou díly hotové, ale změnit se dá vše vždy. :)

Laiones

29. september 2012 at 18:42 | Stella♥
Jméno: Laiones
Narozeniny: 5.10.
Věk: 14let
Oblíbené jídlo: Špagety
Oblíbená barva: Fialová
Schopnost: Oheň a vše co k němu patří, vláne mocnému draku, umí číst myšlenky, ovládá bojové umění

Je to jedna z víl, která zemřela na Zemi. Cestuje po Zemi jako duch dlouhé týdny. Je jedna z nejmocnějších víl. Je přátelská, ale velmi výbušná. Dokáže vyvolat mocného draka, který jí se svou nesmrtelností pomáhá v boji. Díky moci čtení myšlenek, dokáže člověka i vílu prokouknout během chvíle. Tato schopnost jí ovšem často vyčerpává.

Foto bude brzy k dispozici.


Luna

29. september 2012 at 18:36 | Stella♥
Jméno: Luna
Narozeniny: 20.2.
Věk: 19let
Oblíbené jídlo: Bramborová kaše
Oblíbená barva: Červená
Schopnost: Slunce a měsíc, hledání v mapě kouzelným kyvadlem

Je velmi zbabělá, ale velmi silná. Patří k nějsilnějším vílám na planetě Belleza. Je velmi hodná a obětovala by se pro partu. Strach nenávidí, ale nedokáže se ho zbavit. Připadá si jako člověk. Dokáže se strachu zbavit?

Foto bude brzy k dispozici.

Liona

29. september 2012 at 18:27 | Stella♥
Jméno: Liona
Narozeniny: 12.3.
Věk: 16let
Oblíbené jídlo: Pizza
Oblíbená barva: Růžová a Žlutá
Schopnost: Vše co dokáže královská rodina, voda a vše co s ní souvysí, tvoření mocné aury

Je to princezna a dcera mocné královny Isabell. Dokáže být protivná, ale i velmi hodná. Má velké výkyvy nálad, které zdědila po svém otci. Ten už je dávno po smrti. Žije se svou matkou na mocné planetě Belleza. Je následnice trůnu, ale její srdce touží po svobodě, volnosti a dobrodružství.

Foto bude brzy k dispozici.

Jean

29. september 2012 at 18:20 | Stella♥

Jméno: Jean
Narozeniny: 5.12.
Věk: 15 pozemských let
Oblíbené jídlo: Muffiny
Oblíbená barva: Modrá
Schopnost: Příroda, bojové umění, tvoření portálu

Je statečná a nenávidí hlopupé a zbabělé víly. Je velmi chytrá a dokázala se na složitou školu dostat hned na poprvé.
Nebojí se nikoho a ničeho a nebezpečí vítá s otevřenou náručí. Je přátelská, ale někdy velmi uzamčená. Neví nic o své rodině ani původu. Zjistí to někdy? Rodiče ani sourozence nikdy nepoznala. Domnívá se, že jí zemřeli nebo že je někdo zabil. Je tomu skutečně tak?


Příběh

29. september 2012 at 18:12 | Stella♥

Fairy Club

29. september 2012 at 18:10 | Stella♥


VYHLÁŠENÍ !!!

29. september 2012 at 15:05 | Stella♥
FINÁLE Fairy Clubu
Jean44% (11)
Liona40% (10)
Luna16% (4)


Ciao a tutti! :)

Takže zítra je premiéra prvního dílu Fairy Clubu. A HLAVNÍ POSTAVOU JE JEAN.
V příběhu se dál oběví: Liona, Luna, Laiones → Liona a Luna vlastní druhé a třetí místo. Laiones se mi líbí :) A i když 3. místo nemělo být v příběhu, tak jsem se rozhodla takto :)

Ceny vám dám do konce týdne takže zatím vás prosím aby

Autorka Jean napsala co chce na: Diplom, Avatar, Klikačku, Animaci
Autorka Liony napsala co chce na: Diplom, Avatar
Autorka Luny napsala co chce na: Diplom, Avatar

VŠECHNY 3 BUDOU NAKRESLENY DO KONCE TÝDNE. Byly by už dnes, ale není mi dobře hrozně mě bolí břicho :(
Jinak díly už jsou připravené a už na vás čekají :)

NAŠE HLAVNÍ POSTAVA :)


Všem vám gratuluji :)

Winx Club: Layla Enchantix Czech

27. september 2012 at 0:00 | Stella♥ |  Videa

Winx season 3 opening [CZ]

25. september 2012 at 20:19 | Stella♥ |  Videa
Myslím si, že nejsem jediná které se opening od 5Angels totálně nelíbí .... tohle je lepší :)

Váš názor ?

Talking Tom & Ben Sining Winx club in Concert-Heart of Stone

23. september 2012 at 20:46 | Stella♥ |  Videa

Tuhle aplikaci mám v mobilu a vážně si s ní jde užít spoustu srandy :D

Winx transformation season 3 [Czech]

23. september 2012 at 14:49 | Stella♥ |  Videa
Ciao a tutti! :)

Dostala jsem nový mobil jak už asi někteří víte. A nahrávání na něm má teda alespoň podle mě skvělou kvalitu. Posuďte to samy. Podle mě je to ale dobré :) Až na to jak blbě jsem to natočila já :D


Soutěž s Fairy Clubem finále

23. september 2012 at 13:25 | Stella♥
2.kolo Fairy Club
Christin5.9% (2)
Jean26.5% (9)
Liona35.3% (12)
Luna17.6% (6)
Neria14.7% (5)

Jelikož se blíží premiéra mého zatím největšího díla Fairy Clubu... tak musíme vyhlásit už vítěze ať víme hlavní postavu :)

1. Je Jean od Hanka-Flora
2. Je Liona od FlorinQa
3. Je Luna od GigiFlorinka
TAK HLASUJTE ! :)

FaceBook

22. september 2012 at 16:56 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :)

Tak jsem se rozhodla, že si udělám facebook. Proč ? No to je snadný. Dostala jsem mobil s androidem a můžu se připojovat na Wi-fi. Jenže tam nemám co dělat. A začala sem uvažovat o tom, že tam budu chodit na hry. Takže jestli si mě chcete přidat :) ráda si sváma něco napíšu ...


Špatná zpráva lidi ...

17. september 2012 at 21:20 | Stella♥ |  Novinky
Napsala jsem na oficiální stránky winx na FB ...

Dobrý den, prosím vás chci se vás zeptat, je nějaká šance, že 5Angels winx přestanou zpívat? Je to hrozně falešně a minulá znělka byla lepší :/ 5Angels k winx prostě nepatří


Odpověď mě ale nepotěšila ...


Ahoj, je mi líto, ale písně k 3. i 4. sérii jsou již nazpívány a s 5Angels se počítá i dobudoucna.Asi s winx končím ....

"Já věřím na víly! A jo a jo a jo!"

17. september 2012 at 20:42 | Stella♥ |  Téma týdne
Ciao a tutti!

Tentokrát je téma týdne "Já věřím na víly! A jo a jo a jo!" a to je něco pro mě :) . Nedá se říct, že úplně věřím, ale spíš doufám, že něco magického a krásného přece jen na tomto zkaženém světě je. Třeba víly, upíři, vlkodlaci a jiná stvoření opravdu existují. Třeba na jiných planetách v jiných galaxiích takové bytosti žijí. Moc bych si přála, aby taková stvoření existovali i na Zemi. Lidé by pak možná dostali konečně rozum. Ale tenhle článek má být o vílách. Že víly neexistují? To se pletete! Když se člověk zasměje nad tím, že někdo věří na víly, duchy, upíry, čarodějnice... Ale vždyť oni existují. Někdo je musel vymyslet. Existují na papírech v knichách, v seriálech, filmech, legendách,... i to je existence. Nemusí být reálná. Ale i to že se o nich mluví už něco znamená a určitě to není jen slovo a každý si pod ním něco představí :)

Season 3

13. september 2012 at 16:19 | Stella♥
http://tuli5q.bay.livefilestore.com/y1p39Jr8D3BkvJ1bvGVO5AP2Ej6mdsfheWmcCtZQlI7t0PJjUMXwdyidyGCYKWLd7P0vnHPrRsj79hymLbqKnD7A-cOVmBBlHYZ/winx0923845324.pngZnělky WinX

13. september 2012 at 15:01 | Stella♥
http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2012/096/0/7/winx_signatures_by_nijaki9052-d4v61ed.png

Anglicky
Italsky
Německy
Francouzsky


Roxy

13. september 2012 at 14:46 | Stella♥

http://1.bp.blogspot.com/-g_Em8NzU-XI/Td505KfGNbI/AAAAAAAADB0/AjM4bNf1SdA/s1600/roxy93745687345.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif
http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg Informace o Roxy http://s1.tinypic.com/86flxkj_th.jpg
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_pulse_back.gif Zpět na Charaktery | Další Charakter http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_pulse_next.gif

Aisha

13. september 2012 at 14:45 | Stella♥

http://2.bp.blogspot.com/_8V7t4cPfap8/TBDj08VEZ_I/AAAAAAAAB58/G4Rockg621E/s320/Layla+Winx+tres+d.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif

Tecna

13. september 2012 at 14:41 | Stella♥

http://tuli5q.bay.livefilestore.com/y1p2YaNOYL-qmnR8zNX0qA8fpCPgLXUwMac8QX656ra7ZoD_9nr6HnBmiq6e6FAeDaIka3hypeaUsOTWTcoL3LhI4z2EAxl120h/tecna82347659835.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif

Musa

13. september 2012 at 14:39 | Stella♥
http://tuli5q.bay.livefilestore.com/y1pg-DlOflfJ1V555Tr5bRT6dvGpL0ph5tItjqYF_qXH68aLwVM2-cCfic_oRxRipsnhuB5S5uM8U3LTWKA84kj7tvF3vnzgdmg/musa8723456.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif

Stella

13. september 2012 at 14:37 | Stella♥

http://4.bp.blogspot.com/_Z8B145efFwg/THWbv8d1_bI/AAAAAAAABug/zDkWHxcKkj0/s320/stelal394659345.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif

Flora

13. september 2012 at 13:11 | Stella♥

http://1.bp.blogspot.com/_Z8B145efFwg/THWdHMzBcGI/AAAAAAAABuo/3mw7ZjZ4EVM/s320/f3c7022e0b28.png
Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gif

Bloom

13. september 2012 at 13:05 | Stella♥
 

Co hledáš?
http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/anipink02_tiltupdown_down.gifCharacters

13. september 2012 at 13:01 | Stella♥
http://2.bp.blogspot.com/-FVj55zXi5WI/TfEmv5gh2jI/AAAAAAAABIY/ISvXlekdWBw/s1600/i_logo.png

Kterou Winxku hledáš ?

http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gif


Někoho jiného?

http://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gifhttp://gifgallery.webzdarma.cz/animations/arrows_2/aniblue02_pulse_down.gif

Specialisty
Pixie
Zvířátka
Nepřátele
Učitele
Rodiny
Zbytek


- - - REKONSTRUKCE - - -

To je tak komický jak jsou 5Angels ubohý :D

9. september 2012 at 19:31 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :)

Napsala jsem na oficiální stránky na FB 5Angels můj názor. Ano i když máme každej právo na vlastní názor tak u nich to zřejmě neplatí :) Vymazali můj koment :/ Ubohost tohoto světa a nízké rasy jako jsou 5Angels. A jejich fanoušci se nezmůžou na nic jinýho než na urážky typu: Folora love winx :Proč to tu jako píšeš :) neznám te ale myslím si že oni zpívají líp než ty :D když se ti nelívy tak se k nim nehlas a nepiš to tu :) už vídím :D jak by si tu pisničku zazpívalal ty :D
Mimochodem :) já zpívám nejlíp na naší škole :) vystupovala jsem na každé naší soutěži i konzertě :) ou ... no hmm :) ... Nejubožejší je jak mě blokly abych nemohla psát svůj názor dál ... Ubožačky fakt... ještě že mám tolik fb.. :D


Animea Love Winx Je tak krásné jak je lidská ubohost nakažlivá :) ... Každý má právo na svůj vlastní názor a vy tu jste jako cvičené opičky těhlech fiflenek a nániček :) Neumíte nic jiného, než zablokovat toho druhýho, aby nemohl dál šířit svůj názor. Lidská ubohost je jak se zdá nesmrtelná. Máme právo vyjádřit svůj názor! Winx jsou naše a 5Angels vaše! S prominutím, ale vám by se to taky nelíbilo. Na seriál winx jsme čekali dlouho a mimochodem :) každej by toto zazpíval líp... Navážet se do fanoušků ... umíte ještě něco? O ano :) Zkazit tak krásný seriál. A je mi celkem jedno jak tu urážíte že neumím zpívat :) Já zpívat umím a dokazovat vám to nemusím. A mě se nezbavíte :) A do prdele mě klidně posílejte ale byla bych ráda kdyby jste šli semnou :)

Znělky Winx Česky

9. september 2012 at 16:10 | Stella♥
Zavspomínání na TV Prima, když jsme ještě doufali, že
už brzy bude další série. Když se do toho ještě nesr*li žádný 5Angels.
První série Winx na TV Barrandov, když jsme ještě nevěděli, co od
Barrandovu očekávat.
Dlouho očekávaná 2.série Winx v ČR. Byl to skvělý zážitek a dokonale
nepopsatelný pocit.
3.série Winx v podání Nickelodeonu
A konečně i 3. série, kterou totálně dosr*li. 5Angels. Zajímalo by mě,
kterej koumák je k tomu pustil. Zní to hůř než kdyby to zpíval pes....

Ještě chci něco dodat a promiňte za to, že sem tak sprostá, ale slušně to nejde!

5Angels mi totálně zkazily pohled na winx. Miluju je a 5Angels odjakživa nenávidím. Spojení lásky a nenávisti...
Jinýmy slovy. Jděte s těmu zkurvenými 5Angels už do prdele! A tohle už vyhvězičkovávat nebudu...

1.díl 3.série

8. september 2012 at 19:34 | Stella♥ |  Novinky
Dnes byla premiéra Winx 3. série. Já se dívala až na reprízu a to z jednoho důvodu: nechtělo se mi opět vztávat brzo kdyby to náhodou nevyšlo. Tak jsem se koukala teď a můj názor? DĚLÁTE SI ZE MĚ SRANDU?! KTEREJ BLBEČEK S PROMINUTÍM PUSTIL 5ANGELS K WINX?! Fakt nechutný!!!!! Jsem z toho naštvaná a nemám kvůli nim na winx náladu ... asi si na úvodní znělku budu vypínat zvuk ... jinak byl díl fajn! :) Ale vážně !! NECHTE TOHO S TĚMA PITOMÍMA 5ANGELS !!

Soutěž s Fairy Clubem 2.kolo

8. september 2012 at 15:35 | Stella♥
Fairy Club 1.kolo

Flower2.6% (1)
Christin7.7% (3)
Jean12.8% (5)
Laiones5.1% (2)
Liona20.5% (8)
Luna7.7% (3)
Neria15.4% (6)
Pearl28.2% (11)

Pearl odstoupila na vlastní žádost. Takže pokračujeme :)

1. Je Christin od Layly
2. Je Jean od Hanka-Flora
3. Je Liona od FlorinQa
4. Je Luna od GigiFlorinka
5. Je Neria od Nerii

oddělovače by http://grafika-daysy.blog.cz/

Laiones sice vypadla, ale mě se vážně líbila:) proto se v příběhu oběví :)

Potřebuju grafičku na pomoc s Fairy Clubem!

5. september 2012 at 17:35 | Stella♥ |  Novinky blog
Ciao a tutti!

Moc vás všechny prosím. Byl by někdo tak ochotný. Někdo kdo to s grafikou a obrázkama winx umí v programech třeba jako BMP ? Potřebovala bych pomoc :( Chtěla bych aby tentokrát ten příběh měl šťávu. Aby byly nějaké kvalitní obrázky něco jako je Pearl. Takže jestli by byl někdo ochoten mi pomoct. Prosím ozvěte se. Stella1997@seznam.cz a komentáře :)

Fairy Club Druhá Recenze

5. september 2012 at 16:29 | Stella♥

"Jmenuji se (xxx). Je mi 15 let a žiju na planetě Belleza. Je to jedna z nejmocnějších a nejkrásnějších planet. Jsem víla přírody. Každá Bellezelská víla má své poslání. Někdy jsou životu nebezpečná a někdy velmi snadná. Já jich už splnila spoustu, ale to jedno, které mám teď, je jedno z nejtěžších. U nás na Belleze se obtížnosti misí dělí takto.

Mise třídy F = nejlehčí (šance na přežití = 100%)
Mise třídy E = snadné (šance na přežití 99,9%)
Mise třídy A = těžká (šance na přežití 80%)
Mise třídy B = hodně obtížná (šance na přežití 50%)
Mise třídy S = velice velice obtížná (šance na přežití 20%)
A konečně mise třídy SS = Sebevražda (šance na přežití 1%)

Každý den nám ostatní planety posílají zprávy a mise. A naše planeta je plní. Zatím máme ovšem pouze jednu jedinou misi třídy SS. Poslala nám jí jedna víla, která se přestěhovala na planetu Zemi. Už bylo na Zemi vysláno mnoho víl. Ale žádná se už nevrátila. Předpokládáme, že jsou mrtvé. Byly to jedny z nejsilnějších víl. A nyní jsem misi SS dostala já. Mám strach, ale zároveň věřím tomu, že zlo, které tam vládne, zničím jednou provždy!"

Soutěž s Fairy Clubem 1.kolo

3. september 2012 at 13:26 | Stella♥
Ciao a tutti! :)

Jsem ráda, že vás projevilo zájem tolik :) Všechny postavy jsou něčím krásné, ale na první místo může jen jedna :)
Takže k soutěžícím :) Udělala jsem menší změnu, ale snad to nevadí. V soutěži je jeden obrázek, který by zde správně neměl být, ale mě to nedalo a je to přece jen soutěž o vílu Fairy Clubu :) Proto se vám všem moc omlouvám...
oddělovače by http://grafika-daysy.blog.cz/
1. Je Flower od Lucinky
2. Je Christin od Layly
3. Je Jean od Hanka-Flora
4. Je Laiones od Kačenky (sestřenice:))
5. Je Liona od FlorinQa
6. Je Luna od GigiFlorinka
7. Je Neria od Nerii
7. Je Pearl od Meggie
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2012/139/c/b/pearl_magic_charmix_by_magicalcolourofwinx-d50b8ak.png
Ale vážně hodně by mě zajímalo kdo vyhraje ... teď jsem se ale rozhodla že 1. místo udělím 2x ale to jen v jednom krajním případě :)