http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

December 2012

22.díl - Láska bolí

31. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Naše hledání hlavní upírky nebylo nijak složité ani dlouhé. Nechávala za sebou spousty stop jako nějaká nezkušená upírka. Dělala to schválně? Chtěla nás zabít? Láká nás do pasti…? S každým roztrhaným tělem zbavené krve, které jsme na cestě při hledání stop našli, jsem začala přemýšlet. Byla jsem nervózní a bála jsem se. Liona celé týdny nepromluvila. Nevím, co se jí honilo hlavou, ale myslím si, že to byl Peter, Elise, upíři a jak se vrátit domů a zapomenout na všechny lidi, kteří nám zde přirostli k srdci. Nečekala jsem, že poslání nás víl je tak těžké a bolestivé. Tuto planetu jsem si opravdu zamilovala. Začala jsem zde doopravdy žít, poznala jsem přátelství, lásku… "Myslím, že bychom se měli vrátit do jeskyně." Řekla Laiones a obrátila se zpět. Vydali jsme se do našeho nového "domova" jeskyně. Nebylo to pohodlné, ale to mi nevadilo. Chybí mi Adam… na to jediné jsem myslela. Láska je bolestivé pouto k člověku… "Laio…byla jsi někdy zamilovaná?" Zeptala jsem se a Laiones se na mě podívala, jako-by jsem ji právě vrazila kůl do srdce jako upírovi. "Ano… Nechci o tom mluvit…" Řekla a smutně se otočila a šla dál… Na nic jsem se už raději neptala a následovala její kroky. Liona se tvářila velice smutně a já jen očekávala, že se jí z očí každou chvíli spustí slzy. "Já už se nechci trápit! Chci zapomenout!" Zakřičela a z očí se jí draly slzy.

Od Ježíška Hanka-Flora

27. december 2012 at 19:45 | Stella♥ |  For me

21.díl - Vlastnosti hlavní upírky

26. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Já, Laiones i Liona jsme se museli okamžitě od Elisiny tety odstěhovat. Našli jsme si úkryt ve skalách. Bylo to velmi daleko od města, ve kterém jsme žily. Já i Liona jsme musely dát bolestivé sbohem svým milovaným… Bylo toho moc špatného najednou. Začala jsem litovat toho, že jsem se vydala na Zemi. Tak počkat! Jak tohle mohu říct?! Nebýt tohohle děsivého výletu, nespřátelila bych se s tak úžasnou dívkou jako je Liona, Elise. Dá se říci, že i Laiones není tak špatná i když mě dokáže někdy pěkně vytočit… 2 úžasné kluky Petera a Adama… Výlet na Zemi… Ty nejkrásnější dny, kdy jsem konečně začala žít… Kdy jsem konečně byla šťastná. Zbývá poslední. Zabít toho mocného hlavního upíra. Laiones nám řekla vše, co o něm ví. "Je mocná, je krásná, ale i nebezpečná, děsivá a dokáže snadno oklamat. Umí velmi dobře lhát. Má na svědomí všechny mrtvé víly. Pokud ji zabijeme, všichni upíři budou opět lidmi." Moc dobře si pamatuju její slova. Ale zaskočila mě věta: "Pokud ji zabijeme, všichni upíři budou opět lidmi." Takže vlastně predátor byl dřív pouze jeden, ale všichni ty upíři jsou stvořeni jedním. Hlavním… Musíme ji zabít! Musíme …

Winx Believix Barrandov

25. december 2012 at 2:22 | Stella♥ |  Videa

20.díl - Upíři

24. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Upír? Upír?! "To… to ne… o upírech jsme se moc neučily…" Řekla jsem a sklesle se podívala na Lionu. "Přeci Elise nezabijeme…" Rozbrečela jsem se a Liona se přidala. "Nemusíte ji zabít…" Řekla Laiones. "Musíme! Je to predátor!" Zakřičela Liona. "Je to naše povinnost!" Přidala jsem se k princezně. "Ne…Je tu jeden hlavní upír. Když ho zabijete, ostatní ztratí moc." Řekla Laiones a usmála se na nás. "Elise přežije?" Zeptala se Liona a pokusila se o malý úsměv, ale slzy nezakryla. "Ano… ale musíme společně zabít toho hlavního." Řekla Laiones, ale pak se zamračila a zatvářila se vážně. "Musíme použít strom Iris. Na ostatní upíry působí normální dřevo… pouze hlavní musí být zabit Irisem…" Chvíli jsem přemýšlela, ale pak mi to všechno došlo. "Těla roztrhaná na kusy, zbavené krve… prý krev vpitá do země… ne Vypil ji někdo jiný… Upíři!!" Zakřičela jsem a měla v sobě hrozný vztek, ale zároveň i odhodlání… "Porazíme hlavního a zachráníme Elise od tohoto mučení a žízni po krvi!"

Od Inomella

23. december 2012 at 19:38 | Stella♥ |  For me


Epický zážitek

23. december 2012 at 19:36 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :-)

Právě jsem dokoukala 6.díl 4.série winx. Písnička Believix byla dokonalá. Bála jsem se toho, že to bude buď 5Angels nebo zase ta patlamatilka jako u Enchantix. Ale byla to dokonalá píseň :-) Brzo ji nahraji na YT :-)

Nový Blog.cz

21. december 2012 at 20:09 | Stella♥ |  Novinky blog
Ciao a tutti! :-)

Stránka Blog.cz se změnila. A jaký je můj názor na změnu? Je to příšerný a nepřehledný! ... Jak to bylo dřív, tak to bylo lepší! Achjo chci starý blog.cz tenhle se mi za 1. vůbec nelíbí a za 2. mi tam chybí plno funkcí co měl minule ... SKRÁCENĚ řečeno ...

Prosím o hlásek :-)

21. december 2012 at 16:07 | Stella♥ |  Novinky blog
Ahojky lidi :-) Chtěla bych vás požádat o hlásek pro svou siminku Laiones Auditore. Hlasujte prosím zde. Děkuji za každý hlásek pro naši Laiones :-)

19.díl - Predátor není sám...

19. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Slzy mi stékaly po tváři a já se nemohla vzpamatovat z toho co se zde děje. Najednou se ve dveřích objevila Laiones. "Mám tu pro vás malý dárek víly!" Zakřičela a hodila nám větev ze stromu Iris. Než jsme se vzpamatovali tak Elise zmizela. "Elise prostě utekla? Viděla jsi to Jean? Takový rychlí běh…" Řekla Liona a vypadala hodně vyděšeně. "Co je to za predátora?" Zeptala jsem se Laiones. Jenže Laiones mlčela. "Chci už konečně odpovědi!" Zakřičela jsem na Laiones a byla jsem na ni naštvaná víc než kdy jindy. "Řekni nám co je Elise zač!" Přidala se Liona. Obě jsme měli slzy v očích. "Elise není jediný predátor, který zde žije. Je jich tu víc…" Řekla konečně Laiones… Ale neodpověděla na mou otázku… "Co je Elise zač?!" Zakřičela jsem a bylo ve mně víc vzteku než kdykoliv jindy… "Tvor noci… Noční predátor… extrémně rychlí, velmi silný…" Řekla Laiones. "Kdo to je?" Zeptala se Liona. Laiones se na ni podívala a opět mluvila v hádankách. "Zabije ji pouze dřevo…" - "Ano my víme dřevo Iris." Řekla Liona. Laiones se na nás smutně podívala. "Elise je upír…"

Koncert

17. december 2012 at 20:46 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :-)
Právě jsem dorazila domů z vánočního koncertu na kterém jsem zpívala. Jsem hrozně unevená a hrozně mě bolej nožičky z těch blbých podpadků :-D ale bylo to skvělé a smrtící zároveň.Před koncertem jsem se dověděla, že mi umírá další milovaný kamarád. (5tej v pořadí), ale konečně jsem byla šťastná s klukem do kerýho jsem se zamilovala ... sice spolu ještě nechodíme a asi ani nebudeme :-D ale bylo to krásné .... do 1. přestávky jsem měla sice oči plný slz, ale při přestávce jsem si na něj mohla dát hlavu :-) a to není všechno ale už nechci psát jak jsem šťastná .... prosím neumírej ...

18.díl - Predátor?

17. december 2012 at 6:00 | Stella♥
Jakmile jsme Laiones oživily, zmizela. Uběhlo pár týdnů, možná měsíců. Nevím to přesně. Začala jsem chodit s Adamem. Milovala jsem ho a stále miluji. Liona chodí s Peterem. Jsou spolu šťastní, stejně jako já s Adamem. Je tak krásný a svalnatý. Ach… Prostě idol. Já i Liona jsme se rozhodly, že prozradíme Elise naše velké tajemství. "Ahoj Elise!" Zavolala Liona z kuchyně na Elise, když vešla do dveří. "Ahoj Liono. Nekoukej se na mě prosím, musím rychle do koupelny!" Liona se ani nestačila podívat a Elise už byla v koupelně. "Co se asi děje?" Řekla Liona a podívala se na mě. "Netuším." Když Elise přišla do kuchyně za námi, chovala se divně. "Víš Elise, já i Jean jsme ti chtěli něco říct. Jedno takové tajemství." Řekla Liona a zastyděla se. "Víš, jak jsi říkala, že nejsme víly? Tak my jsme…" Řekla jsem jí a ona se zatvářila divně a nechápala jsem co se děje. "Jsme opravdu z jiné planety." Dodala Liona a v očích se jí objevil strach. "Vy! Přišli jste zabít predátora?!" Zakřičela Elise. "Jak-Jak to víš?" Vykoktala jsem ze sebe a uviděla v očích Elise smrt. Je děsivá! Oči jí zrudly a zasyčela. "Přišly jste mě zabít?!" Zakřičela Elise. "Ne! Co to plácáš, jsme přeci kamarádky!" Zvolala Liona, která asi nepochopila, o co jde. Já to pochopila. To Elise je ten predátor! Ale jak to? To není možné! "Elise…" Řekla jsem a začala jsem brečet.

WinX Club - 4x04

16. december 2012 at 22:41 | Stella♥

WinX Club - 4x03

15. december 2012 at 20:28 | Stella♥

WinX Club - 4x02

15. december 2012 at 19:50 | Stella♥

WinX Club - 4x01

15. december 2012 at 19:49 | Stella♥

YT + Rainbow

14. december 2012 at 11:38 | Stella♥ |  Novinky blog
Vážený fanoušku,

Píšu vám jménem duhy, produkční společnost z WinxClub animace série. Především bychom chtěli poděkovat za nahrání na naše videa na Youtube. Bylo to úžasný propagační nástroj pro nás a my bychom chtěli, aby i nadále podporovat naše aktivity.

Rádi bychom Vás informovali, že váš kanál byl vybrán jako jeden z mála těch, které bychom chtěli přidat do naší oficiální fanklub.

Výměnou obdržíte oficiální certifikát ventilátoru a mnoho dalších speciálních cen, které jsme vyhradili pro vás: dostanete kompletní sadu DVD řady 1,2,3,4 televizních epizod WinxClub, plus krabici plnou gadgets z WinxClub víl!

Budeme také posílat vám naše oficiální balíček kanálů grafiky vyzdobit svůj kanál jako oficiální.

Pak, po několika měsících od začátku naší spolupráce, pokud váš kanál i nadále být tak úspěšný, dáme vám možnost se s námi podělit mnoho nových zvláštních iniciativ spojených se světem WinxClub, tak nabízet vždy nové podněty, jak být součástí našeho vícekanálového platformy!

Proces je velmi jednoduchý. Váš kanál s obsahem Winx by se stal součástí našeho vícekanálového platformy. Nebudeme zasahovat jakýmkoliv způsobem. Potřebujeme jen potvrzení a věříme, budete pokračovat v nahrávání na kanálu obsah výhradně z naší značce. Budete moci řídit svůj kanál jako obvykle a od této chvíle budete mít oficiální pečeť jsme se zmínili dříve, plus nové designy, materiály a další dobroty.

V zájmu ochrany naší značky, náš plán je zablokovat všechny další obsah, který nebude zahrnut do naší oficiální fanklub, takže jsme opravdu chtěli, abyste nám na to spojením co nejdříve.

Budete brzy obdržíte e-mail s YouTube s prosbou, aby se mohl stát součástí naší sítě.

Prosím, dejte nám vědět v případě, že máte jakékoliv dotazy.

Zůstaňte Winx-Tubed!


Digitální oddělení
Duha Srl


Co si o tom myslet :-D

Pro Luci Hurtovou

13. december 2012 at 5:00 | Stella♥ |  For you
Moje sestřenice, kterou mám moc ráda se také jmenuje Lucie a proto jsem zvyklá všude psát Lucinka, Lucík atd. No, lae bála jsem se to napsat tobě tak jsem rači použila Lucka a Luci :-) Nebyla jsem si jistá, že by jsi se Lucíkem nebo Lucinkou neurazila :-) Každopádně všechno NEJLEPŠÍ !! :-)

Omluva + důležitá informace

12. december 2012 at 16:59 | Stella♥ |  Novinky blog
Ciao a tutti! :-)

Moc se vám omlouvám, ale musím zrušit soutěž o panenku WinX Sophix. Jde o to, že mamka nemá peníze a já si tím pádem musím zaplatit sama taneční. Takže moc se vám všem omlouvám, ale taneční mě vyjde na 2.600 KČ. Snad to chápete :) Pokud bude Ježíšek (babička:-D) štědrý, třeba mi penízky zbudou :-) Takže se na mě prosím nezlobte.

Mimochodem, chci vám oznámit, že uvažiji o novém blogu. Tento by zůstal, ale rekonstrukce by zřejmě byla mnohem pomalejší. Měla jsem v plánu rekonstrukci dodělat do konce roku, ale mám vážně velkou chuť udělat blog o The Sims 3. Nějak moc mě ta hra chytla :-D Fairy Club by samozřejmě pokračoval pravidelně tak jak má a stále bych sem chodila. Takže se vás chci zeptat. Jaký na to máte názor. Vadilo by vám to? Nebo by jste to uvítaly? Jen se rozepište :-)

Od Mikuláše alias Hanky-Flory

12. december 2012 at 9:10 | Stella♥ |  For me

17.díl - Oživení

12. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Jen Elise odešla, vzpomněla jsem si na ten sen. "Liono!" Zakřičela jsem. "Umíš oživit mrtvé?" Liona se na mě podívala a nechápavě řekla. "Ano? Ale proč se mě na to ptáš? Umím to, protože patřím do královské rodiny." - "To je dobře! Musíme oživit vílu jménem Laiones!" Zamyslela jsem se. Ale co když se to nepovede. Co když mě jen chce využít a s predátorem nepomůže? "No dobře, oživíme ji. Ale potřebujeme k tomu kouzelnou moc, aby se to podařilo." To je konec. Tady naše kouzla nefungují. Ale moment! Laiones říkala, že Werrionx nepotřebuje strom Iris ke kouzlům! "Werrionx!" Proměnila jsem se. Byla to proměna spíše na bojová umění. Nemohla jsem létat a měla jsem meč. Byl ale neviditelný a viděla jsem ho pouze já. "To je krásná proměna, ale kouzla potřebuji já…" Řekla Liona a zesmutnila. "Princezno… vlastně Liono, já vládnu přírodě. A nyní když moje kouzla fungují, mohu vykouzlit mocný strom Iris!" Princezna se na mě podívala. "Snad to bude fungovat." Řekla a já věřila ve své síly. Šli jsme do nedalekého parku. "Fioritura Iris!" Zvolala jsem a přede mnou se objevil mocný strom Iris. "Váu povedlo se to!" Zakřičela princezna Liona a řekla. "Nyní mohu vyvolat mocnou auru. Ta tě pohltí. Ta víla, co se ti vkrádá do hlavy, vstoupí do té aury a jakmile ji ucítím, tak ji budu moci vzkřísit. Funguje to pouze u víl, které vládnou mocnému nesmrtelnému drakovi." Řekla Liona a seslala kouzlo. Soustředila jsem se, jak jsem jen mohla. Najednou jsem před sebou uviděla krásnou vílu. Byla to Laiones.

16.díl - Fairy Club

10. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Elise přišla k nám do pokoje. "Co vyvádíte, víte kolik je hodin?!" Já i Liona jsme se na Elise podívali a radostně vykřikly. "Máme tě rádi!" Rozběhli se k ní a objali jí. Nechápavě se rozhlížela, až nakonec řekla. "Já vás přeci taky, ale proč nespíte?" - "Povídali jsme si o klucích ze třídy. Jean se líbí Adam." Řekla Liona. "Víte holky. Chvíli si myslím, že jste z jiné planety. Jste takové jiné. Ale mám vás moc ráda a ráda vám s čímkoliv pomůžu, napadlo mě, co kdybychom založili klub?" Řekla Elise nadšeně. "Klub?" Řekla Liona a dodala. "To není špatný nápad! Ale jak se budeme jmenovat?" - "Co takhle Fairy Club?" Řekla jsem a podívala jsem se jak holky zareagují. "To není zlé." Řekla Elise. "Ale mi přeci nejsme víly." Chvíli jsem se na Elise dívala. Mám ji říct pravdu? Podívala jsem se na princeznu a ta na mě jen ukazovala něco ve smyslu: Ne neříkej jí to. "To přeci nevadí. Budeme Fairy Club je to pěkný název!" Řekla Liona a já dodala. "Mimochodem Elise? Domluvila bys mi rande s Adamem?" Stydlivě jsem se podívala na Elise a pak jsem se začervenala. "No, víš, chtěla bych ho poznat." - Jasný já to chápu Jean." Řekla Elise. "Ale už půjdu spát dobrou!" - "Dobrou Elise!"

Nové Logo Fairy Clubu

9. december 2012 at 21:47 | Stella♥ |  FC novinky
Ciao a tutti! :) Už dlouhou dobu jsem si říkala, že to ošklivé logo upravím, aby vypadalo líp. Jenže nebyla inspirace. Nic mě nenapadlo a už mě to štvalo. Jenže dneska jsem měla hodně blbí den a tak jsem si chtěla udělat nějakou grafiku, nojo jenže jakou? A tak jsem si zkoušela najít nějaké nové fonty do PS. Pár jsem jich našla a tak jsem si řekla, že si budu zkoušet jen tak z nudy nové barvy a různé prolnutí. Napsala jsem si Fairy a různě měnila. A pak to přišlo a vuolá nové logo je na světě. :)

STARÉ ↓

Docela dost velký rozdíl :) a já jsem víc než spokojená :)

Werrionx

7. december 2012 at 18:23 | Stella♥
Je to proměna bez křídel. Využívají ji víly, které momentálně nemají možnost používat kouzla. Je to například v situacích, kdy na určité planetě chybí vzácný strom Iris → ten vílám dodává magickou energii → díky ní mohou kouzlit. Tato proměna magickou energii nevyžaduje, protože se nebojuje kouzly. Víly využívají bojová umění, která vydávají neuvěřitelnou sílu. Je to stejně účiné jako kdyby kouzlili.

+ Nepotřebují Iris.
+ Vydají stejně silný útok, jako když používají kouzla.

- Nemohou létat.
- Rychleji se vyčerpají.

Tuto proměnu dostala jako první víla jménem Jean a zároveň jí prakticky stvořila. A to ve chvíli, když uvěřila ve své schopnosti a zbavila se strachu z predátora.Transformations FC

7. december 2012 at 18:17 | Stella♥

15.díl - Normální dívky

5. december 2012 at 6:00 | Stella♥

"Co se děje princezno?" Zeptala jsem si ospale a chtěla jsem jít zase spát. Byli 2 hodiny ráno. "Zamilovala jsem se!" - "A do koho princezno?" Princezna se usmála. "Prosím neříkej mi tak, už se nějakou tu dobu známe, říkej mi Liono ano? Jsme přeci kamarádky." Teda… Já už vážně nic nechápu. "No dobře Liono. Do koho, jsi zamilovaná?" Liona se zasnila a povídá. "No do toho kluka ze třídy! Je božský! Peter se jmenuje!" - "Ah, ano Peter. Ten je pěkný." Najednou jsem si připadala jako normální holka. Normální holka co řeší kluky a dívčí starosti. Začala jsem mít ráda lidský život. "Ano to je! A to není všechno! Elise mi s ním domluvila rande!" Elise je opravdový anděl pomyslela jsem si. Je krásná, chytrá, vzdělaná… prostě dokonalá. Rozhodla jsem se, že se princezně taky svěřím. "Princezno…totiž Liono, mě se taky líbí jeden chlapec. Jmenuje se Adam." - " Jo Adam, to je fešák. Víš o tom, že je nejlepší kamarád s Peterem?" - Vážně? No to je super!" Začala jsem mít ze všeho radost. Bylo mi krásně. Poprvé v životě jsem mohla říct. Jsem šťastná. "Myslíš, že by mi Elise domluvila taky rande s Adamem?" Trochu stydlivě jsem se zeptala Liony. "Určitě! Jste přeci nejlepší kamarádky!" - "Ne!" Zarazila jsem princeznu Lionu. "My 3 jsme nejlepší kamarádky. Všechny!" Princezna se usmála a řekla. "A predátor nás neporazí!"

Velká vánoční soutěž

4. december 2012 at 17:54 | Stella♥
Ciao a tutti! :)
Rozhodla jsem se, že jsem dám velkou vánoční soutěž o myslím že skvělé ceny :)

Soutěž bude mít celkem 3 kola, kde budete mít pokaždý jiný úkol.
Buďto budete muset něco nakreslit, nebo vyrobit např ve photofiltre nebo klidně malování atd. :) Nebude to těžké :) Krom toho bude velká výhra a to beze srandy :)

1. Místo - Panenka Winx Sophix
2. Místo - Cokoliv grafického ve photoshopu :)
3. Místo - Diplom + reklama

Budou vánoce a já k vám chci být opravdu štědrá :) Bohužel si mohu dovolit pouze jednu panenku :)

PŘIHLÁŠKA:

  1. Přezdívka*
  2. Email*
  3. Blog
  4. Proč se hlásíš do soutěže a jak máš ráda tento blog.*
* - povinně vyplnit

Výherce si bude moci vybrat jakou winx Sophix by rád. Do vánoc bude u něj doma :)

PRAVIDLA !!

1. Nehlasuje se pomocí ankety, ale já sama hodnotím podle toho, jak se mi to líbí.
2. Hodnotím hlavně snahu!
3. Nikoho nepodporuju víc a nikoho míň.
4. Jak se říká, hlasy si u mě nekoupíte :D Žádné podplácení na mě neplatí :)

Co si přeju k vánocům?

3. december 2012 at 20:33 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :) Už jsem vás velmi dlouho neotravovala svímy nudnými kecy o mém životě. Tohle je něco, co vychází přímo z mého srdce a pokud to nechcete číst tak nemusíte.

Dneska jsem si říkala: "Co si vlastně přeju k vánocům? Jaký by byl nejlepší dárek? Co by mě opravdu potěšilo?" A zjistila jsem, že to je něco, co se nedá koupit a má to nevyčíslitelnou hodnotu. Když jste zamilovaný, vidíte toho člověka 1000x lepšího než ve skutečnosti je. To je můj problém, trápím se a trápím a myslím na svího spolužáka. Není dokonalej vím to, ale v mích očích, které jsou zaslepené láskou je ten nejlepší kluk na světe. Občas přemýšlím nad tím, proč jsem se rozešla s bývalým se kterým jsem byla rok a nakonec jsem zjistila proč. Táhlo mě to k mímu spolužákovi. Pořád jsem si nalhávala, že to tak není, že je jen super kamarád. Ale pak semnou strávil moje narozky a bylo to tu. Láska... Achjo proč mě tak trápí, proč je tak úžasný, vtipný, krásný a ještě sportovec... A proto už vím co napíšu Ježíškovi. "Milý Ježíku. Vím, že si nezasloužím to o co žádám, ale přeju si jeho víc než cokoliv na světě. A jestli ho nemůžu mít tak mi alespoň pořiď tlačítko "ZAPOMENOUT" do hlavy. Děkuju a Veselé Vánoce."

14.díl - Duch Laiones

3. december 2012 at 6:00 | Stella♥

Uběhli 2 měsíce. Já a Elise jsme se skamarádili. Je skvělá! Je hodná a milá. Nechápu, jak jsem z ní mohla mít strach. Ale pořád jsem přemýšlela. Predátor třídy SS je šelma? To je hloupost. Vždyť obyčejná šelma, jako je tygr, by nezabila nejsilnější víly. Proč by tomu tak mělo být? Je to hloupost! Bylo už pozdě, tak jsem šla spát. Ve snu se mi zase zjevila ona. Ta dívka! "Ahoj Jean, dlouho jsme se neviděli." - "Zase vy? Co zase chcete?" Zeptala jsem se jí a nebyla jsem zrovna nadšená tím, že se opět objevila. "Chci tě varovat. Dávej si pozor na temnotu a na temnou noc. Ve dne jsi v bezpečí." - "Cože? Zase ti kape na maják?" Zase si ze mě přišla dělat srandu? Achjo otravný duch. "Ne, řeknu ti o sobě úplně vše, abys mi uvěřila. Jmenuji se Laiones. Jsem jedna z mocných víl, které zde zahynuli v boji s predátorem. Vím, jak vypadá, vím vše." Zaskočila mě. Pomalu jsem přestávala dýchat, ani jsem nevěděla co říct. Měla jsem tolik otázek. Kterou položit jako první? "Je ten predátor šelma?" - "Není…přinesla jsem ti malý dárek. Jsem stále živá díky mému drakovi. Musíte mě oživit!" - "Oživit, ale jak?!" Predátor nakonec není šelma?! Myslela jsem si to! Jenže než mi stačila Laiones dopovědět jak jí oživit probral mě milý hlas. "Jean, vstávej! Musím ti něco říct!" Ano… princezna Liona.

Stella Enchantix FanArt

2. december 2012 at 16:56 | Stella♥ |  S-FanArt
http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2012/265/7/b/stella_enchantix_by_x_treame-d5fio6o.png

Dokonalý FanArt Stelly

2. december 2012 at 16:54 | Stella♥ |  S-FanArt
http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2012/336/f/d/winx_club_stella_sirenix_portrait_by_fantazyme-d5mtweh.jpg

Graphics > 4Story Christmas

2. december 2012 at 13:02 | Stella♥ |  Grafika
Jéj jak dlouho už jsem to nehrála :-D

Stella

2. december 2012 at 0:30 | Stella♥
http://3.bp.blogspot.com/_W0iTr1MCWUw/Szg7rS7HnSI/AAAAAAAAALs/TblihFKBuvI/s320/StellaLoveAndPet2.jpg
Ahoj! Jmenuji se Stella (Stela) a jsem vílou zářícího slunce a měsíce.
Jaké obrázky hledáš?


Flora

2. december 2012 at 0:24 | Stella♥
http://public.bay.livefilestore.com/y1p2KezZZg9WcRzjhDWKB08ErgcB3G5byBk633C794H1aQfdGK0HV1yzEPHYaQKvMDZgKy2JzJJfS7b7jMjAPwXPA/flora98376458345.png
Ahoj! Jmenuji se Flora (Flóra) a jsem vílou přírody.
Jaké obrázky hledáš?


Graphics > Musa Harmonix

2. december 2012 at 0:05 | Stella♥ |  Grafika
Nudila jsem se a zkoušela jsem něco nevého :) Myslím, že to není zase nejhorší :)

Labels > Pokémon

1. december 2012 at 23:49 | Stella♥ |  Labels

Pravidla použití

* Nevydávej za své! *
* Nepoužívej do své grafiky! *
* Uváděj zdroj! *

Labels > Evanescence

1. december 2012 at 20:44 | Stella♥ |  Labels

Pravidla použití

* Nevydávej za své! *
* Nepoužívej do své grafiky! *
* Uváděj zdroj! *

Bloom

1. december 2012 at 17:11 | Stella♥
Ahoj! Jmenuji se Bloom (Blům) a jsem vílou dračího ohně.
Jaké obrázky hledáš?