http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

January 2013

No name

15. january 2013 at 16:53 | Stella♥ |  Novinky blog
Ciao a tutti! :-)

Nevím kam tenhle článek zařadit, ale usoudila jsem že místo keců atd. se víc hodí do novinek blogu. Začneme tím, že mě opět chytla fantazie. Mám v hlavě rozvrženo plno nápadů jak tento blog vylepšit, jak napsat Fairy Club a Ultima Fata... Ale bohužel na to není čas. Mám fakt ukrutně moc učení a když už mám chvilku volna tak jí strávím s kamarádama a jelikož jsem v noci po tom co si ještě zacvičím už úplně mrtvá, tak jdu hned spát klidně i v 18:00 ... proto je tento blog málo aktivní. Nesníhám takže se za to omlouvám i když to asi ani nikomu moc nevadí
Jinak založila jsem si DA tady - ještě to není vůbec dokonalý ... ale jsem spokojená :-)

Pozastavení Fairy Clubu

3. january 2013 at 23:45 | Stella♥ |  FC novinky
Ciao a tutti! :-)

Je zde jedna důležitá informace kterou vám musím sdělit. Ve středu se opozdil další díl FC a to z toho důvodu, že došli předpřipravené díly. Musím je dopsat a to není otázka pár minut. Musím si na to udělat čas, připravit si osnovu, rozdělit na díly a především dostat fantazii. Mám v hlavě tak nějak navrženo jak FC skončí, ale udělat s toho smyslplný příběh je už těžší. Takže prosím omluvte opoždění dalších dílů. Mám v plánu se do toho do konce prázdnin pustit, ale nic není jisté. Jakmile budou díly připraveny dám vám vědět tady na blogu.

P.S. Mám připraveno plno obrázků dívek z Fairy Clubu :-) Začalo to článkem o Elise tady a skončilo galerií Jean tady. Bude to pokračovat Lioninou proměnou a končit... no bůh ví :-)

Flora Believix

2. january 2013 at 21:15 | Stella♥ |  My Drawings

Tak já si myslím, že to dopadlo víc než dobře. No dobře, není to úplně ono, ale já jsem s tím spokojená a myslím si, že 4 hodinová práce se vyplatila :-D

Paint Flora Believix

2. january 2013 at 18:47 | Stella♥ |  My Drawings
Ciao a tutti! :-) Píšu vám s velkou radostí, že konečně umím v Pint Tool Sai! :-) Ještě to sice není úplně ono, ale zlepšuju se. Právě teď pracuju na Floře Believix, kterou jsem kreslila asi před 2 rokama? Už ani nevím :-)23.díl - Nová proměna?

2. january 2013 at 15:55 | Stella♥

Laiones se na Lionu smutně podívala a prohlásila. "Liono, já vím, že je to těžké, ale bojuj s tou bolestí, která je v tobě. Bolest tě pouze oslabí a ty boj proti Galadriel prohraješ. Nesmíš zemřít, jsi dědička trůnu!" Liona se zamračila a zakřičela na Laiones se slzama v očích. "Co ty o lásce víš?! Nevíš jaká je to bolest!" - "Uklidni se Liono…" Řekla jsem a Liona se na mě podívala. Slzy v jejích očích mě nutily, abych jí obejmula. "Laiones nám pomáhá, víš moc dobře, že ví, co dělá. Musíme jí poslechnout, takže prosím… Uklidni se Liono…" Jen jsem to dořekla, princezna se donutila k malému úsměvu. Nebyl sice upřímný, ale byla jsem ráda, že už konečně zase mluví. "Jean, ty přeci víš, jaká je to bolest." Řekla Liona a opět měla v očích slzy. "Ano vím, ale také vím, že když se té bolesti poddáš tak Elise nezachráníme. A dokud budou upíři chodit po planetě Zemi, nikdy nebude ani Peter ani Adam v bezpečí…" Když jsem to dořekla, tak v tu chvíli se Liona odhodlala a zakřičela: "My je ochráníme! Klidně pro ně zemřu!" V tu chvíli se stalo Lioně to samé co mě. Nová proměna? Werrionx? Nebo jiná?... "Liono ty vypadáš úžasně!!" Vykřikla jsem.

Jean

2. january 2013 at 5:02 | Stella♥
Klikni na obrázek pro jeho zvětšení.


Elise

2. january 2013 at 3:49 | Stella♥
Jméno: Elise
Narozeniny: 1.1.
Věk: 451 let
Oblíbené jídlo: Pizza
Oblíbená barva: Černá
Schopnost: Upíří schopnosti = čtení myšlenek, ovládání mysli, super rychlost, nesmrtelnost
Elise se narodila v italské renesanci roku 1562 jako princezna rodu Balducciu - [Baldučijú]. Byla milá, krásná a vzdělaná. Denně jí navštěvovali tisíce nápadníků a to se nelíbilo její sestře Paole, která nebyla vůbec krásná a byla velice zlá. Milovala pouze bohatství a žárlila na svou sestru Elise, která měla být dědičkou trůnu. Chtěla být sama královnou a tak požádala o pomoc jednu upírku. Upírka jí slíbila, že Elise změní pod podmínkou, že se s ní podělí o bohatství rodu Balducci-[Balduči]. Paola souhlasila a ještě té noci přivázala svou sestru Elise v lese ke stromu. Když přišla upírka bez váhání se kousla do ruky a pak jí brutálně dala Elise k puse. Nyní jí kolovala upíří krev v žilách a jediné co zbývalo bylo, aby Elise zemřela a pak se znovu probudila ... jako Upír. Paola s sebou měla nůž a bez váhání Elise probodla. Byla na místě mrtvá. Po pár hodinách se nadechla a byla z ní upírka. Za pár hodin začalo vycházet slunce. Už první paprsky Elise pálili. Bolelo to tak, jako by zachvíli měla úplně uhořet. Schovala se do stínu. Někdo tam nahoře si však přál, aby Elise žila. Najednou se zamračilo a začalo pršet. Elise už se domů nikdy nevrátila a otec i matka jí oplakali a měli za mrtvou. Proč že se nevrátila? Její otec byl lovec upírů. Královnou se stala její sestra Paola a celý Řím žil v chaosu, strachu a chudobě, neboť Paola rozhazovala jen za své šaty a věci bez kterých by "nedokázala žít". Elise se nedokázala dívat na tu zkázu a tak se přestěhovala do jiné země, kde jednoho dne potkala dívky jménem Liona a Jean. Elise se bere jako zakladatelka Fairy Clubu.
Elise Balducci roku 1577.
Rudé oči měla až jako upírka. Ale vždy si tuto barvu očí přála, tak poprosila malíře, aby jí místo zelených udělal rudé.

Other

2. january 2013 at 3:25 | Stella♥
Kliknutím na podpis postavy zobrazíš její/jeho informace.

Objednávka > Lucka

2. january 2013 at 2:08 | Stella♥ |  Objednaná srdíčka
Snad se ti líbí :)
*** Nevydávej za své! ***
*** Uveď zdroj! ***
*** Používej dle libosti :) ***
*** POUZE PRO OSOBU, PRO TEROU JE TO VYTVOŘENÉ! ***

Objednávka > Sophie

1. january 2013 at 22:34 | Stella♥ |  Objednaná srdíčka
Snad se ti líbí :)
*** Nevydávej za své! ***
*** Uveď zdroj! ***
*** Používej dle libosti :) ***
*** POUZE PRO OSOBU, PRO TEROU JE TO VYTVOŘENÉ! ***
P.S.- Obrázek, který jsi si vybrala mi nešel otevřít, takže jestli ti tohle srdíčko nevyhovuje tak si objednej nové s jiným obrázkem. Snad to pochopíš a nebudeš se moc zlobit :-)