http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

February 2013

Last Blood -> Informačka

20. february 2013 at 16:29 | Stella♥ |  LB - NOVINKY
Ciao a tutti! :-)

Chci vás informovat o mém novém příběhu Last Blood. Blíží se totiš jeho premiéra a já doufám, že ohlasy budou "dobré". Mám teď napsané zatím jenom 2 díly, ale opravdu dlouhé. 1 díl vyšel na celou A4 ve Wordu. Takže budou díly delší, než u Fairy Clubu. Děj bude propracovanější, protože se ve psaní zlepšuji, tedy, alespoň trochu. Děj bude vtipný,tragický, smutný, veselý, romantický a možná i trochu morbidní. Podle mého názoru, to nebude žádná pohádka, i když to tak bude podle prvních svou dílů vypadat. Takže asi vás tedy některé zajímá, kdy bude ta premiéra? Už brzo :-) 2.března 2013 v 10 hodin. Poslední věc, kterou je důležité zmínit. Last Blood obsahuje obrázky, které zapadají do příběhu. Mám jich nachystaných už 10. :-) A ano, jsou kreslené počítačově :-)


Winx Harmonix Deutsch

12. february 2013 at 16:18 | Stella♥
Ciao a tutti! Nebo spíše Hallo an alle! :-)
Ve škole mám jako volitelný předmět němčinu. Přímo jí nenávidím, vůbec se mi němčina nelíbí. Brouzdala jsem na YT a hledala nějakou písničku, kterou si pustím ke hraní 4Story. Napadlo mě, že si pustím něco z Winx, ale co? Napadlo mě, že se moc neorientuji v 5.sérii, protože se chci nechat překvapit, až českou verzí a tak mě napadlo, že si pustím harmonix. Nejdřív jsem si ho našla italsky, pak anglicky, ale to nebyla písnička pro mě, tak jsem si řekla, že je to stracený. Omylem jsem klikla na německou verzi, stačila jsem si přečíst název videa a začal jsem jančit, že takovou hrůzu nehodlám poslouchat, ale coto? Tak krásnou písničku jsem jaktěživ neslyšela zkrátka jsem se zamilovala :-D no posuďte sami :-)

Last Blood -> ÚVOD

8. february 2013 at 22:43 | Stella♥ |  LB - NOVINKY

Ciao a tutti! :-)

Popadla mě fantazie a já chtěla zase začít psát. Řekla jsem si, že konečně dokončím FC, ale to co mě napadlo se k tomu vůbec, ale vůbec nehodilo a úplně by to změnilo děj. Takže jsem začala psát osnovu na úplně nový příběh. Podle mě osnova vypadá slibně a myslím, že by se vám to mohlo líbit, i když to není zrovna pohádka. Je to trochu brutálnější příběh, sem tam někdo zemře, sem tam někdo zradí, sem tam někdo oživne. Příběh bude možná krapet depresivní, ale vyplívá z mích pocitů a moje pocity jsou osamělost, smutek, zoufalstvý, nešťastná láska a bezmoc. Příběh samozřejmě nebude jen smutný :-) ale to zjistíte až jestli ho budete chtít.
"Moje jméno je Andrea. Je mi 15let. Žiju se svou matkou na planetě jménem Blonea. Otec mi zemřel, ještě když jsem byla malá, takže si na něj nepamatuji. Já a moje mamka máme často neshody a hodně se hádáme, ale nikdy bych ji za nic na světě nevyměnila. Začíná nový rok na vílí škole, což znamená, že konečně dostanu kouzelný medailón, který mě vždy když si ho sundám z krku, změní na vílu. Na tohle jsem se těšila už od svých 5 ti let. Je jen jedna věc, které se bojím. Bojím se lásky. Bojím se, že se zamiluju a skončím jako má teta, které její přítel zavraždil nejdřív syna a poté ji samotnou. Moc mi chybí…"

Takže mi prosím popravdě napište, co si o příběhu myslíte a jestli má vůbec smysl s tímto příběhem začít. Bude plný elfů, víl, různých planet, krásných rostlin, zvířat, příšer, zla, dobra, lásky, emocí, kouzel a mnoho dalších. Proto prosím naprosto upřímně. Chtěli by jste takový příběh číst?

Andrea of Blonea -> Picture is here.
Logo Last Blood -> Picture is here.
Andrea png -> Picture is here.

Téma týdne: Realita

4. february 2013 at 18:43 | Stella♥ |  Téma týdne
Ciao a tutti! :-)
Udělala jsem si čas a podívala se na blog. První, na co jsem se podívala bylo, jaké je téma týdne. Realita. To zní zajímavě nemyslíte? Poslední dobou si totiš plno mladých, ale i "starších" lidí neuvědomuje, co tohle slovo vlastně znamená. Abych pravdu řekla, tak jsem nebyla jiná. Neměla jsem moc přátel a žila jsem tzv. ve "virtuálním světě". Hrála jsem jednu hru, kde jsem měla partu kamarádů, jenže jsem se s nimi nikdy nepoznala osobně. Bylo opravdu příjemné se ze školy těšit na svou partu a psát si spolu až do večera. Ale není přeci jen lepší být s přáteli venku a blbnout nebo se normálně bavit? Myslím že je mnohem lepší se zasmát společně, než napsat vtipnou větu a za to onoho známého smajlíka " :-D " nebo " xD " ... Jelikož jsem si "virtuálním světem" sama prošla, tak chápu, jaké to pro lidi je. Někdo nemá moc kamarádů a někdo dokonce žádného. Třeba se stydí a nedokáže s lidmi navázat přátelskou konverzaci. To také vím jaké je, jelikož jsem velký stydlín. Ale pokud přátelé máte a máte možnost s nimi být venku. Proč sedět u toho zla jménem Facebook? Tohle už totiž nechápu. Ano, jistě. Mám FB taky, ale strávím na něm sotva hodinu za měsíc a to je možná moc. Nechápu ty lidi, kteří si vyznávají lásku přes FB. Nechápu ty lidi, kteří si "dávají rande" přes FB. A všechno ostatní. Proč? Když jste spolu je to hezčí ne? Když se můžete chytit za ruku, když se můžete obejmout.
Můj názor?
- Byla jsem taky zamilovaná, taky to byl vztah na dálu. Na rovinu, byla to chyba. Byla to sice první velká láska, ale byl to stracený rok života. Pořád jsem se jen trápila, bála se, že si najde jinou holku, která bude bydlet ve stejným městě a plno dalšího. Nakonec to nebyl on, kdo vztah ukončil. Milovala jsem ho, ale uvědomila jsem si, že takle to dál nejde. Že chci mít někoho koho můžu obejmout a chytit za ruku. Nelituju toho, že jsem se tak rozhodla. Mám teď lepší život. REÁLNÝ život. Jsem ve škole se svou partou a smějeme se, po škole spolu ještě několik dlouhých hodin vykecáváme a máme se skvěle. Domů se vracíme za tmy, uděláme úkoly, neučíme se něco a kolem 9 večer si něco napíšeme na skype. A takle pořád dokola. Není to tak lepší? Pro mě 100% :-)

Chápu, že můj názor, né každý vezme tak, jak byl napsán. Nečtu a tak nemám úplně dokonalou slovní zásobu a čeština mi nejde. :-) Ale i tak jsem musela vyjádřit jaký je "virtuální život" podlé mého. Není ani dobrý a ani špatný. Má výhody i nevýhody. Ale realita je pro mě stejně 1000x lepší.