http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

June 2013

Nový zápis AFFS

25. june 2013 at 21:12 | Stella♥
Takže zlatíčka, jelikož se blog znovu rozjíždí, tak potřebuje i nové affs.
Jelikož jsem tu dlouho nebyla, tak nejsem v obraze, které blogy pořád fungují a které už ne.
A proto bude snažší, když se sem zapíšou ti, co chtějí být affs, protože všechny mažu :-)

Stačí vyplnit↓

* Přezdívka
* Blog
* Proč chceš být affs? (UPŘÍMNOU ODPOVĚĎ)
* Co zde máš nejrači?
* Co by jsi změnil/a?
* Tvoje nej WinX?
* Nějaký vzkaz pro mě? :-)

Rozhovor

25. june 2013 at 21:06 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti! :)
Moje kamarádka mě po dlouhé době kontaktovala a vyptávala se na Last Blood. Jelikož mě překvapilo, že jí ten příběh baví, tak jsem se rozhodla, že je na čase pokračovat :)
Takovou úspěšnost jsem opravdu po prvním díle nečekala a jsem za ní ráda :) Snad se vám budou líbit i ostatní. Nicméně tento článek je o něčem jiném. Kamarádka mě poprosila, jestli bych nechtěla odpovědět na pár jejích otázek. Tak jsme se dohodli, že mi je dá a já na ně odpovím ve svém článku. Prej jsem málo aktivní a neuškodí když něco přidám :-D pche :-D
Ale ano vím, že jsem málo aktivní :) ale pokusím se to změnit. No ... přejdeme k otázkám :-D

1. Co tě přivedlo na myšlenku, že skončíš s Fairy Clubem a začneš s Last Blood?
- Já jsem s FC neskončila :-) Možná to někoho potěší, možná taky ne, ale mám v plánu ještě příběh dokončit :-) Jinak na myšlenku o Last Blood ... no bylo to tak, že jsem přemýšlela nad tím, jak bude vypadat další díl FC. Najednou mi ale v hlavě bleskla myšlenka. Napadl mě úplně geniální příběh, který by se mě osobně hrozně líbil :) Hned jsem napsala první díl a hrozně se mi děj líbil. Rozhodla jsem se, že díl vydám, nejdřív jsem ale samozřejmě udělala "upoutávku". Díl se líbil, což jsem vůbec nečekala. :-)

2. Kdy bude další díl LB?
- Brzo :-D ... Já vím, ptá se mě spousty lidí, ale na toto opravdu nedokážu najít odpověď, takle... já ten díl mám připraven, ale nevím jestli ho zveřejnit :-D .... nejsem s ním spokojená tak jako s prvním. Ale víte co mě napadlo? Jestli o ten další díl opravdu tolik stojíte, tak hlasujte dole v anketě :-) Pokud bude víc jak 15 ano. Tak díl bude :-)

3. Jsi krásná holka a věčně máš nějakýho novýho kluka a tak si myslím, že by mnoho z nás zajímalo, jak to děláš.
- Heh, tak teď si mě fakt pobavila :-DD ... Krásná holka :-DD ... Ach bože :-D ... Nejsem krásná -_- Jsem ošklivá a je pravda, že kluků jsem za svůj život měla víc jak 10 ... přesný číslo už fakt nevím :-D stratila jsem se v tom, ale doopravdy jsem milovala jen 2x a předtím to byla jen zamilovanost teď už láska :-) ... Nedělám pro to nic kluci se na mě sami lepěj. Třeba ten, kterýho mám teď ... tak tam to bylo tak, že si našel on mě a měsíc se chudáček snažil, abych s ním byla. Teď už bych ho nikdy nevyměnila :-) Našla jsem toho pravýho a takovýho najde jednou každá ;-)

4. Zaslechla jsem o tobě, že ve Winx blogerském světě pro tebe není místo, co si o tom myslíš?
- Tak pokud si to myslí fanoušci Winx, tak těm já plně naslouchám a pokud si budou přát, abych blogový svět opustila, tak není problém. Pokud zde nevyhovuji, stačí říct ;)

5. Jaký byl tvůj úplně první příběh?
Ragazze TEAM :-) Ten byl opravdu hodně oblíbený :-) A já ho měla moc moc ráda, ale bohužel mi zrušila nějaký svi*ě blog a já byla tehdy hloupá a neměla kopii všech příběhů uloženou v počítači ... Takže příběh se kompletně stratil, až na pár dílů, které byli na mém druhém blogu ;) Pokud si budete přát, abych sem dala ukázku toho příběhu tak můžu :-) stačí napsat :-)

6. Kdo je Gloris?
-Někdo s LB :-) Kdo ... na to si počkejte ;)

7. Proč máš u Gloris na designu "You never kill me"?
- Protože, je nesmrtelná, ale to už moc prozrazuju! :-)

8. Proč na blog nepřidáváš Winx?
- Jejejej tak na tom musím zapracovat ;-) A proč? Nevím není čas :-)