http://i74.servimg.com/u/f74/18/16/30/58/believ10.jpg
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/998953_639448939419286_832578660_n.jpg
Nikdy nevysvětlujte. Přátelé to nepotřebují a nepřátelé vám stejně neuvěří.
Leonardo Da Vinci

January 2014

Vyjádření ke komentářům...

12. january 2014 at 2:31 | Stella♥ |  My Diary
Ciao a tutti!
Vaše Stelly vám tu opět píše a chce poděkovat. Hodně si vážím komentářů, které jste napsali. Děkuji vám za vše. Netušila jsem, co ve mně vidíte a jak mě vidíte. Teď už to vím a je mi líto, že blog končí. Ale bohužel. Zasvětila jsem ho své lásce k Winx, ale bohužel, winx už nejsou winx. Moje příběhy mi nikdy nepřišly dobré, ale vám se líbily, tak jsem je dělala s láskou, a abych vás potěšila, protože o nic víc mi na tomto blogu nešlo. Vždy, když jsem vám mohla udělat radost popiskem, srdíčkem, radou, příběhem … čímkoliv, tak jsem se cítila skvěle. Neznám vás sice tolik, abych mohla vytrubovat do světa, jak moc mi na vás záleží, ale to nevadí, protože to klidně roztrubovat začnu! Mám vás ráda a záleží mi na vás…když jsem nikoho neměla, byli jste tu vy a podrželi mě. Možná, že nebýt vás, tak už bych tu nebyla … Ráda bych pokračovala, ale … je mi hanba dál podporovat Winx … opravdu, to co se z nich stalo … to už nejsou ony. Na blog nemám čas, protože jsem něco jako "admin" na jedné hře. Jak jsem se dokázala do tak úžasného kolektivu lidí já dostat, to netuším, ale bylo to asi štěstí. Čas s nimi mě okrádá, ale nevadí mi to … pak je tu škola … nikdy jsem nebyla šikanovaná a nikdy jsem nevěřila tomu, že někdy budu … ale jsem … Nechci to nějak rozebírat do detailů, ale 16ti letá holka nemá v dnešním světě šanci pokud nekouří, nehulí, nepije alkohol ... a nespí s každým klukem na počkání … střední školu jsem si představovala jinak … je pololetí a spolužačky ani neví jak se jmenuju a že existuju… nechce se mi k tomu nějak moc vyjadřovat … ale moje jméno znají jenom když potřebují sešit, úkol … atd. … Jo a taky … když pomlouvají … :-)
Holky moje! Přeju vám hodně úspěchů v reálném životě. Spoustu lásky a přátel … pochopení, radosti,…jen krásných chvil. Užívejte života naplno! Pokud máte zájem … třeba o můj skype … facebook … nejsem proti, ale sem ho dávat nebudu. Pokud máte zájem, napište mi na e-mail stelly-denik@seznam.cz … s prosbou … napište, kdo jste atd. :-) Já vám pak dám to, o co požádáte :-)
Pokud někdy budete chtít nějaký popisek nebo cokoliv … můžete mi potom napsat na FB :-) … alespoň vám tu objednávku vyřeším na počkání :-) … Jak to bude s příběhy? … Asi by byla škoda Andreu zabít … ještě nevím, jak s tím naložím :-)
Každopádně blog opravdu končí … je možné, že se zde ještě objeví nějaký ten popisek, nebo příběh, ale nic vám neslibuju … mějte se :-)

A jeden nedokončený obrázek Andrei pro vás :)

..Fine..

5. january 2014 at 14:19 | Stella♥ |  Novinky blog
Ciao a tutti!

Miláčci moji, pochybuji, že si tento článek ještě někdo přečte, protože návštěvnost už ... prakticky není žádná a já se tomu ani nedivím. Myslím, že Vám všem bylo dost jasné, že tento blog nevydrží tak dlouho. Snaha byla, ale už mě to nebaví ... Články jsem chtěla aktivně přednastavovat, ale jak jste si možná všimli .. tak jsem toho nechala ... Je to tím, že WinX už mě prostě ... nebaví ... s každou novou sérií už to nejsou Winx ... 5.sérii jsem ani nedokoukala jak moc mě zklamala ... Podle mého se z Winx stali velice namyšlené víly ... je mi jedno, co mi na to napíšete...jaká jsem kráva jak o nich špatně mluvím a že to není pravda ... Ale mě je to vážně fuk .. nestydím se za svůj názor ... Winx pro mě hodně znamenali, ale už to nejsou ony ... úplně jsem ztratila do tohoto blogu chuť...je to i z reálných důvodů ... škola je trága ... prostě děs ... Já už jsem psychicky na dně a nevím co dál ... Děkuji vám všem, co jste na tento blog chodili .. tento článek bude asi trochu zmatený, ale já nevím už ani jak to napsat ... dlouho jsem se nutila něco napsat .. na rozloučení .. takže ...

Všichni mi budete moc chybět. Tenhle blog v zapomnění upadne velmi rychle .. vlastně ... nejspíš si tohle ani nikdo nepřečte.:)
Přeji vám do života jen to dobré a spoustu úspěchů :)
Mějte se hezky! :)

Naposledy vaše Stella.